Οι νικητές του ATP FITNESS CHAMPIONSHIP 2013

0
859

ATP-FITNESS-CHAMPIONSHIP-WINNERS

Μία απόλυτα επιτυχημένη διοργάνωση και η μεγαλύτερη για τα Ελληνικά δεδομένα μόλις πριν από 3 ώρες έφτασε στο τέλος της! Νικητές; Όλοι οι συμμετέχοντες, όσοι βοήθησαν ουσιαστικά να πραγματοποιηθεί όλο αυτό το αθλητικό γεγονός αλλά και όσοι με μεγάλη υπομονή και ενδιαφέρον το παρακολούθησαν για 10 συνεχόμενες ώρες!

Ωστόσο, οφείλουμε να σας αναφέρουμε τους αθλητές που με υπεράνθρωπες προσπάθειες, ξεπερνώντας κατά πολύ και τα δικά τους όρια ανέβηκαν στο βάθρο.

ATP-FITNESS-CHAMPIONSHIP-WOMEN

Στην κατηγορία των γυναικών την έκπληξη έκανε η Άννα Φράγκου κατακτώντας επάξια την 1η θέση. Την 2η θέση κατέλαβε η Μαριάννα Τζούρτζεκ με καταπληκτικές επιδόσεις σχεδόν σε όλα τα events και την 3η θέση πήρε η Κωνσταντίνα Παληογιάννη δίνοντας όλη της την ενέργεια.

ATP-FITNESS-CHAMPIONSHIP-MEN

Στην κατηγορία των ανδρών, ο Στέφανος Ιωαννίδης κατέλαβε την 1η θέση, επιβεβαιώνοντας την τρομερή κατάσταση στην οποία βρίσκεται ενώ ο Λεωνίδας Δήμητράκης και Παύλος Βλάχος με εξαιρετικές επιδόσεις τον πλαισίωσαν στο βάθρο.

Θα ακολουθήσει αναλυτικό ρεπορτάζ για τους αγώνες καθώς και πλήρες φωτογραφικό υλικό.